Klavírny koncert
V kultúrnom dome sa konal klavírny koncert žiakov ZUŠ pod vedením p. učiteľky Eriky Polenovej. Bol to nezabudnuteľný umelecký zážitok, počas ktorého zazneli hudobné diela rôznych štýlových období a žánrov, ktoré potešili každého poslucháča. Ďakujeme všetkým účinkujúcim za krásne vystúpenie a prajeme veľa ďalších úspechov
Podrobnosti o vložení záznamu
Dátum vloženia:
3. 6. 2026 15:58
Dátum poslednej aktualizácie:
3. 6. 2026 16:06
Autor:
Správce Webu

