Navigácia

Obsah

Poď bývať do Dvorov

Typ: ostatné
Poď bývať do Dvorov 1 Vo Dvoroch nad Žitavou vzniká nová štvrť, o pozemky je veľký záujem.

     Dvaja silní partneri, obec Dvory nad Žitavou a stavebná firma PROSPECT sa spojili, a vytvorili projekt Poď bývať do Dvorov. Predstavujeme Vám prímestskú, finančne dostupnú zástavbu rodinných domov. Novovybudovaná štvrť sa nazýva Nový svet a ponúka na predaj 65 stavebných pozemkov. Ešte stále váhate, či sa presťahovať na vidiek? Cena vás presvedčí. Cena za 1 m² je 33,60 €.

Dom za cenu bytu

Projekt „Poď bývať do Dvorov“ predstavuje prímestské finančne dostupné bývanie. Lokalita ponúka širokú škálu rôzne veľkých stavebných pozemkov na stavbu rodinných domov. Pozemky sú určené pre mladé začínajúce rodiny, pre aktívnych ľudí bez záväzkov, ale aj pre ľudí plánujúcich kľudný odpočinok na dôchodku. Pre náročnejších klientov je priestor pre individuálnu výstavbu. Lokalita je vybavená plne funkčnými inžinierskymi sieťami v rozsahu voda, kanalizácia a elektrina.

Prostredníctvom partnera projektu si záujemcovia môžu rezervovať alebo kúpiť nielen samotný pozemok, ale aj dohodnúť výstavbu domu na kľúč. Na výber je niekoľko typov rodinných domov.

Všetko je na blízku

V obci Dvory nad Žitavou máte dostupné všetko, čo potrebujete. Za službami sa nemusíte nikam ponáhľať. Hneď v obci máte po ruke poštu, potraviny, reštauráciu, základnú školu ale aj škôlku. Deti sa môžu vyblázniť na detskom ihrisku. Cesta do mesta trvá len zopár minút, takže cestovanie za prácou nebude žiadny problém.

Bližšie informácie: 035/ 64 23 262


Vytvorené: 14. 1. 2020
Posledná aktualizácia: 5. 2. 2020 7:50
Autor: