Dvory nad Žitavou - Zjednodušená verzia stránok
Nastavenie veľkosti písma
+

Aktuality - Medzinárodný deň darovania kníh v obci Dvory nad Žitavou

Medzinárodný deň darovania kníh v obci Dvory nad Žitavou

Všetci vieme, že 14. február je sviatok svätého Valentína, málokto však vie, že tento deň sa spája aj s ďalším sviatkom, ktorým je Medzinárodný deň darovania kníh.

Spoločný školský úrad obce Dvory nad Žitavou bol hlavným iniciátorom tejto akcie, ku ktorej sa pridali aj zamestnanci obecného úradu, učitelia a žiaci miestnych základných škôl, ktorí spoločne podporili túto vznešenú myšlienku tak, že vyšli do ulíc obce obdarovať náhodných okoloidúcich knižkou. Bolo naozaj pekné sledovať prekvapené tváre ľudí, ktorí neveriacky pozerali, čo sa to vlastne deje. Do tejto iniciatívy sa s nadšením zapojil aj starosta obce Branislav Becík, ktorý vlastnoručne zabalil niekoľko knižiek a daroval ich obyvateľom našej obce.

Veríme, že ešte stále sa nájde niekto, kto uprednostní klasické knihy pred počítačom a televízorom. Nie nadarmo sa hovorí: „Kniha, najlepší priateľ človeka“. Veď dobrá kniha je to najkrajšie, čo môžeme niekomu darovať. Dúfame, že sa nám podarilo príjemne prekvapiť a potešiť obyvateľov našej obce.

Prílohy

14.2.2017-knihy

14.2.2017-knihy.mp4
Typ súboru: MP4, Velkosť: 99,22 MB
Dátum vloženia: 15. 2. 2017 10:02
Dátum poslednej aktualizácie: 26. 3. 2018 13:48